Skip to content

Pakalpojumi

Neatkarīgi no tā, vai ir paredzēta būves rekonstrukcija, renovācija vai pilnīgi jaunas būves būvniecība, uzņēmums SIA „AZ-INTER” nodrošinās profesionāļu komandu un atbilstošo tehniku pasūtītāja vēlmju un projekta apjomu realizācijai.

SIA “AZ- INTER” kopā ar saviem sadarbības partneriem sastāda nopietnu projektēšanas un būvniecības spēku un var nodrošināt pasaules augstākajiem standartiem atbilstošu kvalitāti un drošību visās savās darbības jomās.  

Tehnikas

noma

SIA “AZ-INTER” piedāvā profesionālu celtniecības tehnikas nomu.

Neatsverams palīgs būvniecībā – smagu lietu un kravu pārvietošanai. 

Ekskavators ar kausu izmantojams beramo būvniecības materiālu iekraušanai un pārvietošanai, komunikāciju izbūvei, pamatu bedru un dīķu rakšanai.

Viegls un kompakts modelis. Galvenās priekšrocības: augsta manevrētspēja un iespaidīga celtspēja. Kausu izgāž viens hidrauliskais cilindrs. 

Nepieļaujam vides piesārņošanu un sekojam, lai ietekme uz vidi, kas izriet no mūsu darbības, nepārsniegtu pieļaujamās normas. 

Izmantojam prasībām atbilstošus, drošus un videi draudzīgus materiālus, tehnoloģiju un tehniku.

Būvdarbu

vadīšana

Mūsu darbības principi ir: atbildība, savstarpējais atbalsts, kvalitāte un funkcionalitāte.

Būvuzraudzība

Celtniecības variantu tehniskā un ekonomiskā analīze, projektēšanas dokumentu skaņošana un saņemšana, būvniecības, ēku rekonstrukcijas un restaurācijas darbu tehniskā uzraudzība un darbu kvalitātes kontrole.

Būvniecības projektu tehniskā un ekonomiskā analīze. Projektēšanas dokumentu skaņošana un saņemšana.

Būvniecības, ēku rekonstrukcijas un restaurācijas darbu tehniskā uzraudzība un darbu kvalitātes kontrole.