Skip to content

Par mums

SIA “AZ-INTER” ir būvuzņēmums ar 30 gadu pieredzi  dažādu objektu būvniecībā, esam guvuši apjomīgu un veiksmīgu pieredzi tirdzniecības, izglītības iestāžu un citu publisku telpu būvniecībā un atjaunošanā.

SIA „AZ-INTER” kā galvenais būvuzņēmējs veic būvniecības darbus, tāmju dokumentācijas sastādīšanu, celtniecības variantu tehnisko un ekonomisko analīzi, projektēšanas dokumentu skaņošanu, būvniecību, ēku rekonstrukciju un atjaunošanu, tehnisko uzraudzību un būvniecības darbu kvalitātes kontroli, objekta nodošanu ekspluatācijā, projektu vadību, kā arī objektu apkalpošanu pēc nodošanas.

Savas darbības laikā būvuzņēmums ir attīstījies un pilnveidojies, piesaistot kvalificētus inženierus un projektu vadītājus, kuri ir ieguvuši sertifikātus ēku būvdarbu vadīšanā un būvuzraudzībā, darba aizsardzībā un drošībā, ugunsdrošībā, kā arī tāmju sastādīšanā.

SIA “AZ- INTER” kopā ar saviem sadarbības partneriem sastāda nopietnu projektēšanas un būvniecības spēku un var nodrošināt Latvijas augstākajiem standartiem atbilstošu kvalitāti un drošību visās savās darbības jomās. Izvēloties SIA “AZ- INTER”, pasūtītājs iegūst uzticamu un drošu partneri savu projektu realizācijai.

atbildība

Darbus veicam profesionāli, atbildīgi un kvalitatīvi.

atbalsts

Sadarbībā ar klientu izstrādājam labākos risinājumus konkrētām vēlmēm un vajadzībām.

kvalitāte

Būvdarbi tiek veikti augstākajā profesionālajā un tehniskajā kvalitātē, kas nodrošina funkcionalitāti un ilgtspējību.

Kādēļ

izvēlēties mūs

Mūsu darbības principi ir: atbildība, savstarpējais atbalsts, kvalitāte un funkcionalitāte.